Yhteystiedot

Liittyäksesi Lapin rajavartioston kiltaan, ota yhteyttä:

Puheenjohtaja
Ilkka Karonen                                       p 040 5214580, ilkka.karonen@pp.inet.fi ,.
Sihteeri
Kari Herttua                                          p 040 741 1917,  kari.herttua@gmail.com

Kemijärven paikallisosasto:
Vesa Alppiranta                                   p 050 357 9615, vesa.alppiranta@pp2.inet.fi

Ivalon paikallisosasto:
Hannu Paananen                                p 040 5305569, inarin.kalastusalue@pp.inet.fi

Sallan paikallisosasto:
Jarkko Sipola                                        p. 040 7708790, jarkko.sipola@pp.inet.fi

Raja- ja Merivartiojoukkojen perinneyhdistyksen yhteyshenkilö:
Pasi Purhonen                                     p 0400 969 203, pasi.purhonen@pp4.inet.fi

Lapin Vanhojen rajamiesten yhteyshenkilö:
Eero Sirkka                                           p-040 7439472, eero.sirkka@pp.inet,fi

Sähköposti helpottaa tiedottamista!

Jäsen, ilmoita sähköpostiosoitteesi: lrkilta@gmail.com

Nettisivujen ylläpitäjä: Pasi Purhonen